O Kancelarii

Kancelaria świadczy usługi m.in. dla przedsiębiorców z branż: ubezpieczeniowej, bankowej, budowlanej, transportowej i meblarskiej. Zespół Kancelarii tworzą: radcowie prawni, syndycy oraz aplikanci radcowscy i adwokaccy.

Kancelaria Mikuccy Spółka Partnerska Radców Prawnych oferuje profesjonalną pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Kancelaria świadczy usługi m.in. dla przedsiębiorców z branż: ubezpieczeniowej, bankowej, budowlanej, transportowej i meblarskiej. Działamy na terenie apelacji: łódzkiej, warszawskiej, wrocławskiej, poznańskiej i katowickiej.

Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu: w trakcie zatrudnienia w jednostkach windykacyjnych banków, w towarzystwach ubezpieczeniowych, przedsiębiorstwach budowlanych i w biurach syndyków – nasi prawnicy gwarantują Państwu najwyższy poziom usług.

Pomagamy naszym Klientom uzyskać odszkodowania i zadośćuczynienia za doznaną krzywdę. Prowadzimy również doradztwo i zastępstwo procesowe w sprawach spadkowych oraz w zakresie prawa rodzinnego – ze szczególnym uwzględnieniem prawa rozwodowego i podziałów majątku.

Kancelaria oferuje także pomoc prawną w sporach sądowych z bankami, innymi wierzycielami lub dłużnikami, a także doradztwo w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego (układy z wierzycielami, prowadzenie postępowania restrukturyzacyjnego, pomoc prawna świadczona na rzecz nadzorów i syndyków), restrukturyzacji i windykacji wierzytelności.

Siedziba Kancelarii znajduje się w zabytkowej kamienicy „Atlasy”  przy ulicy Narutowicza 45 lok. 4 w Łodzi – w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Okręgowego i Apelacyjnego w Łodzi. Od IV 2015 roku kancelaria posiada również biuro we Wrocławiu przy ul. Lelewela 15 lok. 27.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kancelarii w dziale: Obszary praktyki. Oferujemy Państwu nasze doświadczenie i profesjonalną pomoc, a także krótkie terminy realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy.

Zdjęcia zamieszczone na naszej stronie prezentują detale architektoniczne Kamienicy Atlasy.